Вшанування українських героїв

20 вересня 2019 року в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя відбулася знаменна подія – церемонія вшанування загиблих і нині живих полтавських добровольців нагородою «Лицарський хрест добровольця».

Освітянська спільнота Полтавської державної аграрної академії в особі ректора Аранчій В. І., керівника відділу з виховної роботи та іміджевої діяльності Радочіної Ю. І., заступників деканів з виховної роботи, завідувача кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Шаравари Т.О., викладачів, здобувачів вищої освіти спеціальностей «Політологія» та «Філологія» долучилася до цієї визначної події.

Ініціатива вшанування добровольців належить представницям Жіночої волонтерської сотні самооборони Чернігівщини. Починаючи від 2016 року, народну нагороду «Лицарський хрест добровольця» вручили добровольцям у різних регіонах України, а 20 вересня – уперше в Полтаві.

Цьогоріч очільники – Всеукраїнської громадської організації «Лицарський Хрест» і Громадської організації «Агенція сталого розвитку», депутат Полтавської обласної ради VІІ скликання Сергій Соловей, режисер і ведуча Оксана Тунік-Фриз – вшанували двадцять добровольців Полтавщини, п’ятеро з яких посмертно. Церемонію нагородження супроводжували зворушливі відеосюжети про життя, бойові будні та подвиги наших славних оборонців.

Приємно відзначити, що почесну нагороду «Лицарський хрест добровольця» одержали: Валерій Якович Дмитренко, який свого часу здобув освіту в Полтавському сільськогосподарському інституті, а також випускник факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії Валентин Валентинович Шульга.

Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів, а також студенти спеціальностей «Політологія» та «Філологія» мали змогу поспілкуватися з активним учасником добровольчого руху, заступником голови Полтавської обласної ради Анатолієм Ханком.

Зворушливий захід із вшанування українських героїв не залишив нікого байдужим. Професорсько-викладацький склад Полтавської державної агарної академії щиро дякує організаторам заходу за запрошення.

Інформацію підготували викладачі

кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін

факультету обліку та фінансів

Полтавської державної аграрної академії