Вибір професії – запорука успішного, щасливого, гідного життя!

Вибір професії – запорука успішного, щасливого, гідного життя! Це досить відповідальний крок як для школярів, так і для їх батьків. Але як обрати потрібну професію з-поміж 2000 існуючих?!

Веселка робітничих професій – це  можливість для школярів отримати потрібну, вчасну, професійну інформацію про майбутню професію, вищі навчальні заклади, які мають змогу надати дану професію.

В с.м.т. Машівка  Машівського району Полтавської області 11.04.2019 р. відбулася веселка робітничих професій, учасником даної веселки робітничих професій стала і ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ.

Зустріч зі школярами провела к.е.н., доцент Дроботя Я. А. В ході бесіди школярі мали змогу дізнатись про перелік спеціальностей, які надає ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ, про умови вступу до вищих навчальних закладів.