Виховний захід на кафедрі іноземних мов та українознавства

З 16.12.13 по 30.12.13 відбувається  виставка студентських газет на тему : «Україна та Європа: культурні і наукові здобутки».

Наразі студентами підготовлено 10 газет. Взяли участь студенти 1 і 2 курсів факультетів : агротехнології та екології, обліку та фінансів, економіки та менеджменту, технології виробництва та переробки продуктів тваринництва. Під керівництвом викладачів: Герус І.І., Щербаченко О.О., Ніколаєнко Ю.О., Тагільцевої Я.М., Савенкової О.О., Губіна І.Г., Коломієць С.А. Студенти підготували тематичні, цікаві, яскраві, змістовні газети. Завдяки творчій роботі студенти краще ознайомилися з історією різних європейських країн, видатними постатями, особливостями здобуття освіти тощо. Найцікавіше висвітлили в газетах, якими оздобили стенді кафедри іноземних мов та українознавства.