Викладачі академії прийняли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

Викладачі кафедри технології виробництва продукції тваринництва д.с.-г.н. Шостя А.М., к.б.н. Усенко С.О. та аспіранти Ступар І. і Ємець Я. 31 травня – 1 червня 2017 р. прийняли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН», яка відбулася на базі Харківської державної зооветеринарної академії.

У перший день конференції відбулося пленарне засідання, де було обговорено стан та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень в Україні. Учасники конференції здійснили екскурсію по м. Харків, відвідати Свято-Благовіщенський кафедральний собор, Свято-Покровський монастир. У другий день конференції відбулися секційні засідання, екскурсія в музей історії ХДЗВА, підведення підсумків, прийняття резолюції конференції.