Виставка «збережемо ресурси планети»

3 жовтня 2018 року кафедрою екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля проведено  виставку «Збережемо ресурси планети»  з аматорськими роботами, виконаними  студентами кафедри, членами студентських гуртків «Зелена планета» та «Еколог-дослідник».

         Метою заходу було звернути увагу шановного товариства академії на серйозні екологічні проблеми, обумовлені антропогенним забруднення навколишнього середовища побутовими відходами (пластиком, склом, папером, елементами живлення та ін.).

         На сьогодні дуже важливо впроваджувати на Україні нову екологічну філософію життєдіяльності людства, яка б сприяла формуванню відповідальності кожного людини і суспільства в цілому за раціональне використання об’єктів навколишнього середовища і таким чином  гармонізувати взаємодію  людини з природою. Виставка пройшла під лозунгом «За нас ніхто планету не врятує!»

 

 

        

 

            Студенти виявили неабияку фантазію, креативність та  терпіння при виконанні своїх робіт.

 

Перше місце комісія  одноголосно надала магістрам другого року навчання за фантастичне паперове плаття, яке виготовили та представили магістри другого року навчання Шевченко Аліна й Васейко Галина.

 

 

Друге місце посіла робота магістрів першого року навчання Чубук Даши, Губченко Олі, Андрущенко Станіслава та Юдко Олександр «Збережемо Україну!»

Третє місце зайняла робота «Моя зелена планета» бакалаврів другого  курсу  Коростелевої Інни та Мощенського Владислава,

Комісія побажала всім учасникам виставки натхнення для  створення нових креативних робіт.

Кафедра екології, збалансованого

природокористування  та захисту довкілля

 

Факультети: 

Мітки: 

Діяльність: