Виїздне заняття на базі ГУНП в Полтавській області.

Здобувачам вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» СВО «Бакалавр» 10.11.2016 було проведено виїздне заняття на базі ГУНП в Полтавській області з дисципліни «Теорія державного управління».

Люб’язну допомогу в ознайомленні студентів з функціями поліції щодо охорони правопорядку надав начальник відділу комунікацій  полковник Сулаєв Ю. В., який  провів ознайомчу  екскурсію та відповів на питання про діяльність поліції.

Начальник управління інформаційним забезпеченням ГУНП  Філенко В. В. розповів про специфіку роботи служби 102, студенти мали змогу наочно спостерігати за роботою операторів і диспетчерів. Велику цікавість викликало матеріально-технічне, зокрема програмне забезпечення робот операторів і диспетчерів, можливості інтерактивного спостереження за роботою патрульної поліції.

Заняття проводилося при участі викладачів кафедри публічного управління та адміністрування Лозинської Т. М., Сердюк О. І., Браславець Т. М.