Як студенти ПДАА прапор ЄС підіймали

11 травня 2017 року з нагоди одноголосного затвердження Радою ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом біля Полтавської ОДА відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. В числі запрошених для підняття прапорів були не тільки керівники області та активісти, а й лідери студентського руху, ветерани АТО, громадські активісти, освітяни, військові та всі бажаючі.

Участь у такому довгоочікуваному та значимому заході прийняли і студенти Полтавської державної агарної академії.

До урочистостей, крім студентів, долучилась також ректор академії, професор Валентина Іванівна Аранчій.

Символічно, що організатори церемонії державні прапори та прапори Європейського союзу доручили тримати саме студентам Полтавської державної агарної академії.

Вітаємо всіх з ще одним кроком назустріч цивілізованому, прогресивному та кращому майбутньому.

Слава Україні !!! Героям слава !!!