Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

18 червня 2021 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти 4 курсу ступеня вищої освіти бакалавра спеціальності 126 Інформаційні системи та технології за участі викладачів кафедри, наукових керівників і директорки навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Алли Світличної.

Під час захисту здобувачі вищої освіти представили свої наукові напрацювання, продемонструвавши високий рівень підготовки в межах їхньої спеціальності.

За результатами публічного захисту кваліфікаційних робіт усім здобувачам вищої освіти присвоєна кваліфікація бакалавра з інформаційних систем та технологій. Були захищені кваліфікаційні роботи на такі теми:

1. Авдошин Юрій «Упровадження інформаційної системи, заснованої на хмарних технологіях, для автоматизації управлінських процесів у структурному підрозділі закладу вищої освіти». Наукова керівниця Копішинська О. П., професорка кафедри інформаційних систем та технологій, к. ф.-м. н., доцентка.

1. Гаркавенко Євгеній «Розробка алгоритму оцінки ризиків фізичного захисту та кібербезпеки інформаційної системи аграрного сектора». Науковий керівник Поночовний Ю. Л., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., с. н. с.

1. Долина Богдан «Розробка варіанта інтеграції DDS, MQTT і Cloud-технологій для реалізації сегмента IoT». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Запека Марія «Розробка варіанта інформаційної системи електронного документообігу». Наукова керівниця Дегтярьова Л. М., доцентка кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцентка.

1. Кай Сергій «Удосконалення системи автоматизації управлінських процесів у структурному підрозділі закладу вищої освіти на основі застосування ІР-телефонії». Науковий керівник Уткін Ю. В., завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцент.

1. Кириченко Юрій «Обґрунтування використання технології DDS для варіанта цифрового агропідприємства». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Колєснік Віталій «Обґрунтування варіанта інтеграції елементів IoT в аграрному секторі». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Нестреляй Євгеній «Обґрунтування застосування Raspberry Pi для реалізації сегмента IoT». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Нікітовський Андрій «Розробка модуля системи  розмежування доступу до даних для забезпечення інформаційної конфіденційності». Наукова керівниця Дегтярьова Л. М., доцентка кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцентка.

1. Пономаренко Вікторія «Обґрунтування вибору модулів контролю захищеності автоматизованої інформаційної системи від несанкціонованого доступу». Наукова керівниця Дегтярьова Л. М., доцентка кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцентка.

1. Усенко Вікторія «Обґрунтування пріоритетного ряду засобів відеоконференцзв’язку для системи управління». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Шрамко Антон «Обґрунтування вибору веб-компонент інформаційної системи на основі оцінки критичності їх вразливостей». Науковий керівник Поночовний Ю. Л., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., с. н. с.

Вітаємо наших бакалаврів і запрошуємо на навчання як здобувачів ступеня вищої освіти магістра!