Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології

16 червня 2021 року на кафедрі інформаційних систем та технологій вперше відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології. Захист робіт відбувався публічно, у присутності студентів, викладачів кафедр, наукових керівників, а також гостей – першого проректора ПДАУ Олександра Галича і директорки навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Алли Світличної, які виголосили привітальне слово.

Екзаменаційну комісію для проведення атестації фахівців освітнього ступеня бакалавра очолив провідний науковий співробітник науково-виробничого підприємства «Радікс» (м. Кропивницький) д. т. н., доцент Олег Одарущенко. До складу комісії також увійшли:

•  Уткін Юрій Вікторович, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцент;

•  Копішинська Олена Петрівна, професорка кафедри інформаційних систем та технологій, к. ф.-м. н., доцентка;

•  Поночовний Юрій Леонідович, доцент кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., старший науковий співробітник.

Чотири роки навчання були наповнені безліччю цікавих і корисних подій, виконанням великої кількості навчальних і виробничих завдань. Під час захисту робіт наші випускники продемонстрували високий рівень підготовки, сформований професіоналізм у галузі інформаційних технологій і досягнення програмних результатів освітньої програми.

Тематика кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти тісно пов’язана з тематикою науково-дослідної роботи кафедри інформаційних систем і технологій та наукових керівників. Зокрема відбувся захист кваліфікаційних робіт на теми:

1. Гуйва Олексій «Проєктування та реалізація інформаційного веб-сайту (на прикладі громадської організації „Аграрна наука та практика”)». Наукова керівниця Копішинська О. П., професорка кафедри інформаційних систем та технологій, к. ф.-м. н., доцентка.

1. Кайнаш Антон «Удосконалення системи інформаційно-комунікаційного забезпечення підприємства». Наукова керівниця Протас Н. М., доцентка кафедри інформаційних систем та технологій, к. с.-г. н., доцентка.

1. Колісник Андрій «Розробка варіанта мережі доступу FTTH». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Кравченко Іван «Розробка сегмента IoT на базі технології LoRaWAN». Науковий керівник Слюсарь І. І., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцент.

1. Муковоз Вікторія «Розробка веб-сайту аграрного підприємства (на матеріалах селянського (фермерського) господарства «Дослідне» Семенівського району)». Наукова керівниця Копішинська О. П., професорка кафедри інформаційних систем та технологій, к. ф.-м. н., доцентка.

1. Пілюгін Володимир «Розробка варіанта реалізації уніфікованих комунікацій на основі Raspberry Pi для системи управління». Науковий керівник Слюсарь І. І., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцент.

1. Рашин Артем «Розробка алгоритму візуалізації векторних об’єктів на прикладі інтерактивної карти водних об'єктів державної власності на території Полтавської області». Науковий керівник Слюсар В. І., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д. т. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

1. Тарабан Владислав «Розробка варіанта спільного використання технологій ІоТ і безекіпажних систем в аграрному секторі». Науковий керівник Слюсарь І. І., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к. т. н., доцент.

1. Ягущак Владислав «Розробка сегмента системи «розумне місто» на базі технології Nb-IoT». Наукова керівниця Вакуленко Ю. В., доцентка кафедри інформаційних систем та технологій, к. с.-г. н., доцентка.

Вітаємо наших перших бакалаврів і з нетерпінням чекаємо на них наступного навчального року як на здобувачів вищої освіти ступеня магістра!