Запрошуємо до участі у роботі науково-практичної Інтернет-конференції "Управління людськими ресурсами в постіндустріальному суспільстві: глобальні виклики та перспективи розвитку"

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Управління людськими ресурсами в постіндустріальному суспільстві: глобальні виклики та перспективи розвитку», що відбудеться 29 жовтня 2013 року на базі Полтавської державної аграрної академії.

На конференції будуть працювати такі секції:

1. Теорія та методологія управління людськими ресурсами в умовах постіндустріальної трансформації.
2. Інформаційна складова управління трудовими ресурсами в постіндустріальному суспільстві.
3. Соціальні аспекти управління людськими ресурсами в Україні.
4. Сучасні проблеми управління трудовими ресурсами сільськогосподарських підприємств і шляхи їх розв’язання.
5. Економіка праці та облік персоналу в сучасних умовах.
6. Динаміка розвитку ринку праці та ринку освітніх послуг.
7. Державне управління та місцеве самоврядування у забезпеченні розвитку сільських територій.
8. Маркетингові аспекти управління персоналом організації.
9. Нормативно-правове забезпечення управління персоналом організації.

Робочі мови конференції –
українська, російська.

Умови участі у конференції

Для участі у конференції Вам необхідно до 7 жовтня 2013 р. надіслати на електронну адресу: konf2012_pdaa@ukr.net (назва файлу повинна відповідати прізвищу автора українською мовою) оргкомітету необхідні матеріали:
1) заявку на участь (форма додається);
2) текст тез доповіді;
3) копію квитанції про оплату (100 грн)*:
* У цю суму включено вартість одного примірника збірника тез доповідей конференції програми конференції, сертифікату учасника конференції та пересилки. Додатковий примірник збірника тез доповідей коштує
37 грн.

Вимоги до оформлення тез

Обсяг – 1-3 повних сторінки (не нумеруються)
Шрифт – 14pt Times New Roman
Інтервал – 1,5
Поля – 20 мм з усіх боків
Перший рядок – УДК
Другий – Назва доповіді
Третій – прізвище та ініціали автора (авторів)
Четвертий – установа, яку представляє автор (та курс навчання для студентів)
П’ятий – порожній
Далі – текст доповіді
У кінці – список використаних джерел.

Усі рисунки виконуються у графічних редакторах, сумісних з текстовим редактором Word (Microsoft Office 2003). Формули виконуються в редакторі формул Microsoft Equation.

Список використаних джерел оформляється згідно оновлених вимог ВАК №63 від 26.01.2008.

Рисунки та формули обов’язково мають бути вставленими в текст в якості об’єктів. Зображення має бути чорно-білим. Необхідно використовувати доступні для чорно-білого зображення засоби візуального розрізнення фігур та ліній, що несуть різне значеннєве навантаження.

Для набору формул необхідно використовувати лише вбудований в Microsoft Office редактор формул MS Equation. Крім того, рисунки повинні бути збереженими окремими файлами в тому редакторі, засобами якого вони виконувалися (файли з розширенням *.хls, *.bmp, *.tif, *.jpg, *.gif).

Максимальні параметри (реальні розміри) ілюстрацій та таблиць по ширині 165 мм. Не допускається оформлення таблиць та ілюстрацій в альбомному форматі.

1. Обов'язково вказується джерело запозиченого матеріалу.
2. Рішення про опублікування приймає редколегія. До тез можуть бути внесені редакційні правки без погодження з автором (авторами).
3. Рукописи, відхилені редакційною колегією, авторам не повертаються і не рецензуються.
4. У результаті виявлення плагіату тези не публікуються, а оргвнесок – не повертається!

Увага!

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти матеріали, виконані з порушенням вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та вимог оргкомітету до написання та оформлення статей.
Роботи, не представлені у встановлений термін, – не розглядаються, оргвнесок – не повертається!

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Управління людськими ресурсами в постіндустріальному суспільстві: глобальні виклики та перспективи розвитку»
Прізвище ________________________________
Ім’я та по батькові ________________________
Науковий ступінь _________________________
Вчене звання  ____________________________
Місце роботи (навчання) __________________
П.І.П., вчене звання, науковий ступінь, місце роботи наукового керівника (для студентів, аспірантів і здобувачів) ____________________
Посада __________________________________
Поштова адреса (індекс) ___________________
Телефон (код) / факс ______________________
E-mail  __________________________________
Тема доповіді ____________________________
Номер секції _____________________________

Підпис ______________

КОШТИ (організаційний внесок та вартість публікації матеріалів) надсилати Сазоновій Тетяні Олександрівні, до запитання, Полтава, 36003 (вказати призначення платежу «плата за участь у конференції», своє прізвище).

телефон (0532)502522,
E-mail: konf2012_pdaa@ukr.net

Матеріали можуть бути передані особисто: 4 корпус, каб. 488а (кафедра менеджменту).

Координатор –
Сердюк Тетяна Миколаївна
моб. (095)6404733

Відповідальний секретар –