Запрошуємо до участі у семінарі

18-19 жовтня 2018 року

в Центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm»

на кафедрі інформаційних систем та технологій

Полтавської державної аграрної академії

ВІДБУДЕТЬСЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

«ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ АПК ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ»

Дата проведення: 18 та 19 жовтня 2018 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3 (Полтавська державна аграрна академія) корпус №4, аудиторія 417 та корпус №2, аудиторії 212 (Центр підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm»).

Мета семінару: Ознайомлення представників аграрних підприємств різних форм власності та учасників практичного семінару з можливостями застосування сучасних onlinе-технологій та інформаційних систем в АПК; отримання практичних навичок із впровадження інформаційної системи Soft.Farm та інтеграції роботи з іншими інформаційними системами із безпосереднім занесенням даних.

Учасники: керівники та провідні фахівці аграрних підприємств різних форм власності, фермери, приватні підприємці та всі зацікавлені особи.

Хід проведення: ознайомлення з теоретичними аспектами застосування сучасних технологій для збору, накопичення та обробки інформації аграрних підприємств та проведення практичного тренінгу під керівництвом команди розробників інформаційної системи Soft.Farm на прикладі обробки даних конкретних підприємств із їх представниками.

В першій частині семінару плануються доповіді:

«Побудова інформатизованого аграрного підприємства на прикладі інформаційної системи Soft.Farm» – керівник відділу продажу ТОВ «Кварт Софт»

Мартинів Надія Володимирівна

«Цифрові рішення від компанії «Монсанто» – керівник відділу розвитку бізнесу в Україні компанії Climate FieldView

Коваленко Юрій Сергійович

«Культура агровиробництва. Поетапне впровадження точного землеробства на підприємстві» – спікер – директор з розвитку «SmartFarming»

Зозуля Дмитро

«Контроль за процесом посіву та аналіз якості робіт» – головний конструктор ТОВ «Інтріс Трейд»

Кутепов Микола Іванович

«Інтерактивна карта елеваторів та система електронних торгів AGROXY для реалізації продукції рослинництва, оренди техніки та придбання насіння» – кандидат фіз.-мат. наук, професор кафедри інформаційних систем та технологій ПДАА

Копішинська Олена Петрівна

«Автоматизація обліку виробничих процесів сільськогосподарських підприємств на платформі «Універсал 7» при відгодівлі свиней та виробництві комбікормів» – директор ТОВ «Інфосвіт ІТ сервіс»

Бондаренко Олег Михайлович

«Системи контролю діяльності аграрного підприємства на основі супутникових систем обробки даних» – директор ТОВ «ВЮСТ»

Поздняков Олексій Олексійович

У другій частині семінару, під керівництвом ментора проекту Soft.Farm та його команди, планується практичне опрацювання наступних питань:

• Формування електронної мапи полів та планування посівів.
  • Робота з Держгеокадастром, визначення меж орендованих ділянок.
  • Налаштування GPS моніторингу та контролю палива.
  • Створення технологічних карт для вирощування культур.
  • Використання системи GPS моніторингу для планування та контролю виконаних робіт. Розрахунок зроблених гектарів. Контроль витрат пального на виконані роботи.
  • Спостереження за розвитком культури за допомогою індексу NDVI. Агроскаутінг – формування завдання на обстеження поля та його виконання.
  • Аналіз ґрунту для визначення хімічного або механічного складу. Організація бази знань властивостей ґрунтів на підприємстві.
  • Диференційне внесення, створення карт завдань для техніки.

По результатам тренінгу планується вручення сертифікатів користувачів інформаційної системи Soft.Farm.

Учасникам семінару буде надано можливість вільного спілкування, допомога введення даних по своїм підприємствам.

Зареєструватись для участі в семінарі.

Реєстрація учасників: 8.00-9.00

Початок роботи семінару о 9.00.

Мітки: