Запрошуємо студентів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті від компанії СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА – Farmi AppChallenge.

Проект буде цікавий для студентів спеціальностей Агрономія, Маркетинг, Економіка та ін.
Студенти мають нагоду отримати запрошення на роботу до провідної аграрної компанії України. А команду переможців чекає подорож до Парижа.
Основними завданнями кейсу будуть: маркетингова стратегія мобільного додатку для агроринку, пошук клієнтів, формування нових звичок в існуючих. І це ще не повний перелік реальних викликів, у яких можна спробувати свої сили!
(Завантажити повний опис завдання можна при реєстрації у кабінеті, у розділі "Кейс. Повний опис" )
Дедлайн подачі рішень – 30 квітня 2020.
За підтримки Міністерства освіти і науки України.

З вдячністю та повагою,
Команда CASERS