Запрошуємо викладачів, аспірантів та здобувачів вищої освіти взяти участь в інтерактивному тренінгу «Ефективні комунікації в публічному управлінні»

Полтавська державна аграрна академія

Факультет економіки та менеджменту

Кафедра публічного управління та адміністрування

Психологічна служба

Студентський науковий гурток «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ»

19 листопада 2019 року в Полтавській державній аграрній академії (4 корпус, аудиторія 485 четвертого поверху) відбудеться інтерактивний тренінг «Ефективні комунікації в публічному управлінні».

Цей тренінг організований у рамках тижня факультету економіки та менеджменту і призначений для здобувачів вищої освіти 1 курсу денної форми навчання за освітньо-професійною програмою Публічне управління та адміністрування спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування.

Запрошуємо викладачів, аспірантів та здобувачів вищої освіти взяти участь в інтерактивному тренінгу.