Засідання наукового гуртка «Бізнес-інкубатор ідей»

19 лютого 2021 року відбулося засідання наукового гуртка «Бізнес-інкубатор ідей», що функціонує на кафедрі менеджменту Полтавської державної аграрної академії та об’єднує науковців-здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр, магістр і PHD (керівник Вікторія Леонідівна Вороніна,¬ к. е. н., доцентка, доцентка кафедри менеджменту).

Тема засідання «Стан і перспективи розвитку брендингу в м. Полтаві та Полтавській області».

У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти третього курсу спеціальності «Менеджмент» освітнього ступеня бакалавр та аспіранти, які з великим ентузіазмом обговорювали актуальні аспекти, що стосуються сучасних проблем розвитку брендингу не тільки в нашому місті, але й в Україні та провідних країнах світу.