Засідання студентського наукового гуртка «Правовий диспут»

31 березня 2021 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Правовий диспут», що функціонує на кафедрі підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії під керівництвом Павла Коломійця, к. ю. н., доцента, доцента кафедри.
Засідання було проведено в режимі відеоконференції на заплановану тему «Проблемні аспекти адміністративного права та адміністративного процесу».

У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право» освітнього ступеня бакалавра, а також Анатолій Трохимович Комзюк, д. ю. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри адміністративного права і процесу Харківського національного університету внутрішніх справ, та Євген Юрійович Бова, к. ю. н., доцент, адвокат, голова Новоселівської сільської ради Полтавського району. Під час зустрічі обговорювалися актуальні аспекти адміністративного судочинства та проблеми адміністративно-правової практики в Україні на сучасному етапі.
Висловлюємо щиру вдячність панам Анатолію та Євгену за небайдуже ставлення до підготовки майбутніх правників!