Зелена Україна у спадок майбутнім поколінням

21 березня 2020 року відбудеться всеукраїнська акція в рамках екопроєкту «Озеленення України», під час якої ековолонтери всієї країни планують висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу.

Основна мета глобального екопроєкту ‒ відновлення екосистеми України та розвиток екологічної свідомості суспільства, виховання дбайливого ставлення українців до рідної домівки. Міська влада Полтави дієво підтримує цей проєкт, до якого долучилися громадські організації «Нова Полтава», «Полтавська платформа» та Полтавський осередок Української академії лідерства.

21 березня заплановано висадити дерева в усіх паркових зонах м. Полтави. Координатори цієї акції – випускниця кафедри екології (факультету агротехнологій та екології ПДАА) 2005 року Ольга Макєєва й керівник екологічного напряму ГО «Нова Полтава».

5 березня в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася презентація акції «Озеленення України», на якій організатори, спонсори та волонтери обговорили детальний план висадки дерев, визначали основні локації озеленення та дендрологічний склад насаджень. Учасниками цього заходу стали й здобувачі вищої освіти кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля (факультету агротехнологій та екології ПДАА), члени студентського гуртка «Зелена варта».

Полтавська державна аграрна академія також стане точковою локацією для висаджування молодих дерев. У цьому проєкті візьме участь знаний учений нашої академії в галузі ботаніки, доцент кафедри захисту рослин Віктор Миколайович Самородов. Саджанцями опікуватимуться нинішні студенти академії і їхні наступники – дружня студентська спільнота.

До участі у цій благородній акції запрошуються підприємці, школярі, студенти, волонтери, усі небайдужі полтавці, які хочуть зробити наше місто зеленим, екологічно чистим і ще більш красивим.