Зустріч через 35 років випускників економічного факультету 1979 року

14.06.2014 р. в ПДАА відбулася зустріч випускників економічного факультету 1979 року.
З моменту закінчення Вузу пройшло основне трудове життя – від молодих спеціалістів до пенсійного віку. Та від цього не зменшилась радість зустрічі. Обійми, поцілунки та веселі посмішки, пізнання.
Адже були такі, що не бачилися від самого випуску.
А потім спогади, та розповіді кожного про своє трудове та сімейне життя.
За свій трудовий шлях у кожного були різні досягнення – від посад рядових спеціалістів підприємств до очільників керівних органів районного та обласного рівнів.
За всі свої успіхи випускники щиро дякували Альма матері, вузу і факультету за отриманні змістовні знання та виховання.
Особлива вдячність бувшому декану економічного факультету Полянському Миколі Павловичу, викладачам Шепелеву П. Я., Самчук М. А., Добровольському М. О., Паламарчуку Г. А., Гречко А. П. та багатьом іншим.
За організацію та проведення зустрічі випускники  щиро вдячні старостам груп Яковенку О. А., Глобинцю М. А. та куратору Паламарчуку Г. А.
На закінчення зустрічі випускники поклали квіти біля пам’ятника загиблим студентам і викладачам в роки Великої вітчизняної війни.