Зустріч зі студентами-першокурсниками

21 жовтня до академії на зустріч зі студентами-першокурсниками завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Лариса Борисівна Семеряга, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Леонідівна Будникова та начальник відділу туризму міськвиконкому Віталій Павлов.

Студентам–волонтерам за їх волонтерську діяльність були вручені почесні грамоти міського голови та квіти. А студенти першокурсники одержали наочний посібник «Довідник студента – 2010» з напутніми словами мера міста Полтави Андрія Маяковського до першокурсників міста.

Віталій Павлов ознайомив першокурсників з історичними та визначними місцями міста, місцями для відпочинку, туризму, спорту та розваг.