Конкурс електронних плакатів

В умовах сучасної економіки високоосвічені люди мають значний попит на ринку праці. Не дивно, що молодь прагне здобувати вищу освіту. Навчання у вищому закладі освіти для сучасної молодої людини – один з найважливіших періодів її життєдіяльності, особистісного зростання та становлення як фахівця з вищою освітою. Виразити своє бачення ролі вищої освіти в розвитку сільського господарства та показати рівень володіння інформаційними технологіями студенти мали можливість, взявши участь у конкурсі електронних плакатів на тему: «Вища освіта – необхідна умова ефективного розвитку сільського господарства», організованого викладачами кафедри інформаційних систем і технологій.

На конкурс було подано більше  40 студентських робіт. Плакати були виконані в графічних редакторах Photoshop і CorelDraw. Студенти продемонстрували високий рівень знань програмних продуктів. Переможцями конкурсу стали студенти 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент»:

І місце – Юхно Олена Вікторівна

І місце – Артюшенко Юрій Андрійович

ІІ місце – Колісник Наталія Володимирівна

ІІ місце – Білокінь Наталія Василівна.

9 грудня 2009 року на кафедрі інформаційних систем і технологій відбулася виставка кращих робіт та урочисте нагородження переможців.