Навчальний відділ

Костоглод
Андрій Костянтинович
диспетчер

Навчальний відділ - структурний підрозділ, який здійснює координацію та контроль за навчальною роботою факультетів, навчально-наукових інститутів, кафедр.
У своїй діяльності навчальний відділ керується чинним законодавством з питань вищої освіти, нормативними актами Міністерства освіти і науки України, Статутом Полтавського державного аграрного університету, наказами ректора університету, Положенням про навчальний відділ та іншими нормативними документами.

Метою діяльності навчального відділу є планування та організація управління освітнім процесом, здійснення контролю за ефективністю освітньої діяльності, а також ведення обліку та звітності з питань навчальної роботи в Університеті.

Основними завданнями навчального відділу є:
  • планування та організація освітнього процесу за усіма формами навчання;
  • контроль за виконанням навчальних (робочих) планів та дотриманням графіків навчального процесу;
  • ведення документації і підготовка звітних даних університету з питань навчальної роботи;
  • надання інформаційно-консультативної допомоги науково-педагогічним працівникам університету з питань освітнього процесу.
Колектив навчального відділу співпрацює з усіма структурними підрозділами університету, науково-педагогічними працівниками, здобувачами вищої освіти та з іншими закладами освіти, для забезпечення скоординованої освітньої діяльності.

навчальний корпус №4
каб. 416, 421