Відбувся кубок ФОФ з Брейн-рингу.

8 грудня 2016 року за ініціативи деканату факультету обліку та фінансів відбувся розіграш кубку факультету з інтелектуально гри «Брейн-ринг».

Наближається період сесії, а тому невеличкий відпочинок та розрядка мозку перед складанням іспитів просто необхідні для студентів та й викладачів.

Традиційно 437 аудиторія прийняла всіх бажаючих спробувати свої сили, продемонструвати кмітливість та розважитись, проте цього разу до команд студентів долучилась і команда викладачів факультету.

У якості незалежного журі був запрошений експерт з проведення брейн-рингу доцент кафедри ЕТЕД Кончаковський Євген Олегович, ведучим цього вечора став заступник декана факультету з виховної роботи Ліпський Роман Вікторович.

Команда викладачів «Колеги» впевнено перемігши у відбірковому раунді відмовилась від участі у фіналі надав таке право студентами вирішити хто здобуде кубок.

Тож у фінал потрапили команди «Круті перчики» (фіналіст чемпіонату академії) та команда «Імпульс»

У фінальному розіграші було розіграно пакет з 15 питань, команди не відпускали одна одну у відрив, а тому переможця при рівному рахунку довелось визначати після додаткового питання.

І ним стала команда «Імпульс» – вітаємо чемпіона факультету !!!