Проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики»

На базі Полтавської державної аграрної академії проведено
Міжнародну науково-практичну конференцію
«Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики»
11-12 травня 2017 року
м. Полтава

Однією з основних передумов успішного вирішення завдань, які стоять перед українським суспільством є подальша професіоналізація управління як методологічна передумова підготовки менеджерів.
Цим і іншим проблемам присвячена Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики», яка проходить 11-12 травня 2017 року згідно з планом Міністерства освіти і науки України на базі Полтавської державної аграрної академії.
Конференція була розрахована на викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів, фахівців-практиків підприємств та організацій.

Конференцію привітали: ректор академії – професор Аранчій Валентина Іванівна; від органів місцевої влади та самоврядування – Бугрій Михайло Іванович – начальник управління тарифно-цінової політики та розвитку споживчого ринку Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА; Галич Олександр Анатолійович – декан факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії.
В режимі інтегративного та відв’язку зв’язку учасників конференції привітали: Міністерства освіти і науки України,науковці Чехії, Латвії, США,  Азербайджану, Казахстану, Польщі.
До участі в роботі конференції залучені провідні фахівці та вчені України, Республіки Білорусь, Сполучених Штатів Америки, Російської Федерації, Латвійської Республіки, Республіки Казахстан, Республіки Польщі, Республіки Молдови, Азербайджанської Республіки, Словацької Республіки, Угорщини, Іспанії, представники органів державної влади та самоврядування різних рівнів управління.
Участь у конференції прийняли 151 учасник.
Працювало 7 секцій:
Секція І. Управління організацією як соціально-економічною системою.
Секція ІІ. Інноваційний, інвестиційний та інформаційний менеджмент в системі сучасного підприємства.
Секція ІІІ. Кадровий менеджмент  в сучасній організації.
Секція ІV. Галузеві та регіональні аспекти сучасного менеджменту. Публічне управління.
Секція V. Аграрний менеджмент. Менеджмент туристичного бізнесу. Міжнародний менеджмент та менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
Секція VІ. Управління ризикозахищеністю, безпекою та конкурентоспроможністю підприємства. Маркетинговий менеджмент.
Секція VII. Сучасні підходи до управління вищою освітою.
Міжнародний статус конференції підтверджено участю представників наукових шкіл України, Республіки Білорусь, Сполучених Штатів Америки, Російської Федерації, Латвійської Республіки, Республіки Казахстан, Республіки Польщі, Республіки Молдови, Азербайджанської Республіки, Словацької Республіки, Угорщини, Іспанії.
Це: Академія наук Латвії, Кооперативно-торговий університет Молдови, Заклад вищої освіти «Білоруський державний економічний університет», Словацький технічний університет у Братиславі (Словацька Республіка), Східноєвропейський центр фундаментальних досліджень (Словацька Республіка), Університет ISMA (Латвійська Республіка), Євразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова (Республіка Казахстан), Азербайджанський державний економічний університет (Азербайджанська Республіка), Міжнародний науковий центр (США), Фінансовий університет при уряді РФ (Російська Федерація), Комратський державний університет (Республіка Молдова), Академія Ігнаціанум в Кракові (Республіка Польща), Університет Аліканте (Іспанія), Національний університет державної служби (Угорщина), Краківський економічний університет (Республіка Польща).
Україна представлена учасниками з 16 областей. Це – представники 44 вищих навчальних закладів.
Науковий статус конференції підтверджений заявкою про участь 41 доктора наук і професора; 58 кандидатів наук, доцентів; 24 докторантів, аспірантів, асистентів.
Практичний статус конференції підтверджений участю керівників і спеціалістів різних рівнів управління організацій і підприємств з різних регіонів України.
Позитивним фактором у роботі конференції є активна участь студентів в її організації та проведенні, публікації результатів наукових досліджень.
За результатами конференції видано збірник матеріалів доповідей учасників конференції та готується до видання монографія.