ІІ кубок ФОФ з пляжного волейболу

Вже традиційним стає на початку навчального року проведення факультетом обліку та фінансів спортивних заходів, адже як говорить одна прописна істина «В здоровому тілі – здоровий дух»)))

Так 12-13 вересня за підтримки кафедри фізичного виховання і спорту та студкому факультету було розіграно другий кубок з пляжного волейболу серед дівчат.

У змаганні взяли участь 8 команд, які за олімпійським принципом визначили найкращу команду факультету.

Участь у турнірі брали минулорічні фіналісти та ряд новачків:

1. Блискавки (Темник Аліна, Литвиненко Яна)
  2. Аграрні Карасі (Супрун Таміла, Торопенко Каріна)
  3. Обліковці (Гарбуз Анна, Кривенко Олена)
  4. БЕМС (Ярмак Ангеліна, Онокієнко Вікторія)
  5. Збірна ОЗ (Закорецька Євгенія, Крупа Каріна)
  6. Смурфики (Лобуренко Альона, Жорник Юлія)
  7. Соколята (Стонт Альона, Сіренко Аліна)
  8. ФОФчики (Петрова Наталія, Стадник Наталія)

У фіналі право підняти кубок над головою зійшлися минулорічні фіналісти, однак сил на боротьбу у команди «Блискавки» не вистачило і на цей раз перемогу у двох партіях здобула команда «ФОФчики»!

ФІНАЛ
«Блискавки» 0:2 «ФОФчики»

Вітаємо з трофеєм Петрову Наталію та Стадник Наталію та бажаємо всім учасникам перемог не тільки на спортивних аренах, а й у навчанні та житті!!!

Збірна ОЗ – Ярмак Ангеліна та Кравченко Вікторія

Аграрні Карасі – Супрун Таміла та Торопенко Каріна

Чемпіони «ФОФчики» – Петрова Наталія та Стадник Наталія і «Блискавки» - Темник Аліна та Литвиненко Яна з організатором турніру Ліпським Р. В.

Слава Україні!!!