Вітаємо переможців

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

серед здобувачів вищої освіти

Полтавської державної аграрної академії

Уже стало доброю традицією вшановувати пам’ять знаних науковців, культурних діячів, письменників у стінах Полтавської державної аграрної академії, влаштовуючи різноманітні заходи: конкурси, круглі столи, конференції. Завжди приємно відчувати, що наша молодь небайдужа до культурних традицій, історичних подій, видатних постатей, активно бере участь у таких заходах.

І цього року на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 р. № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 10 жовтня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов та українознавства провели I етап конкурсу серед здобувачів вищої освіти Полтавської державної аграрної академії.

До конкурсантів висувалися такі вимоги: володіння знаннями про літературно-художню й мистецьку спадщину Тараса Шевченка; ерудованість; дотримання норм літературної мови в писемному мовленні; створення оригінальних текстів у формі твору-роздуму.

Найкращими щодо мовного оформлення, точності й правильності виконання запропонованих завдань, реалізації творчих навичок у писемній формі мовлення стали роботи таких здобувачів вищої освіти:

Магарламової Елізи, здобувача вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Маркетинг»;

Людвік Аліни, здобувача вищої освіти 2 курсу 1 групи спеціальності «Економіка»;

Щербакової Юлії, здобувача вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Менеджмент».

Вітаємо переможців!

Висловлюємо вдячність і тим здобувачам вищої освіти, які виявили мовно-літературну активність у конкурсі:

Літецькій Ірині, здобувачу вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Маркетинг»;

Яременко Аліні, здобувачу вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»;

Шушковій Владиславі, здобувачу вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Ветеринарна медицина»;

Трушкіній Руслані, здобувачу вищої освіти 1 курсу 1 групи спеціальності «Менеджмент».

Матеріал підготували викладачі кафедри іноземних мов та українознавства