Школа органів студентського самоврядування

За ініціативою студентської ради Полтавської державної аграрної академії 29 листопада 2017 року була проведена Школа органів студентського самоврядування. Цей проект існує вже 6 років і уже встиг стати традицією для академії та наших здобувачів вищої освіти.

Період студентства, це саме той час коли студенти набувають не тільки професійних навиків, але вчаться спілкуватись  та працювати в команді, реалізовувати себе в якості лідерів. Тому головною метою проекту Школи органів студентського самоврядування є залучення здобувачів вищої освіти до роботи в студентській раді факультету чи академії.

Проект являє собою одноденний інтенсив, поділений на 3 блоки: теоретичний, практичний, ігровий. Теоретичний блок включає 4 пізнавальні тренінги. Практична частина включає в себе ігри на побудову команди та підготовка їх  до написання спільного проекту. Ігрова частина – це відтворення моделі і студентської ради академії, аби учасники змогли відчути себе в ролі студента-активіста.