На факультеті агротехнологій та екології відбулася виставка студентських робіт з природніх матеріалів - "Багряна феєрія"

До організації виставки були залучені не тільки представники студентської ради ФАТЕ, а й викладачі, а саме Піщаленко Марина Анатоліївна й Тараненко Сергій Володимирович, без допомоги яких студенти не змогли б зробити зробити даний захід таким організованим.

У виставкі брали участь усі академічні групи факультету агротехнологій та екології. Судді мали змогу об'єктивно оцінювати роботи по 5-бальній системі за такими критеріями:
1. Оригінальність назви
2. Складність виконання роботи
3. Відповідність тематиці
4. Креативність
5. Наявність випічки та ін.
Кожна група себе гарно проявила, тож переможця було складно визначити. Адміністрація факультету вирішила нагородити всіх студентів, які взяли участь в даному заході поїздкою в Щиро вітаємо учасників!