Цікавинка інженерно-технологічного факультету

У перший день весни на інженерно-технологічному факультеті було проведено презентацію експериментально-дослідного зразку механічного засобу для подрібнення деревини та деревних відходів для отримання деревних трісок або стружки.

Авторами даної конструкторської раціоналізаторської розробки виступили к.т.н., доцент Ляшенко С.В, магістри факультету – Пошивайло Ю.О та Бублик А.В.

Презентація проводилась за участі активної частини студентства та професорсько-викладацького складу факультету.

Була продемонстрована робота даної технічної розробки з подрібненням різноманітного дерев’яного матеріалу з отриманням високоякісної щіпи та тріски.

За підсумками презентації було проведено широке дискусійне обговорення отриманих результатів в колі провідних науковців інженерно-технологічного факультету з висловленням цінних пропозицій та рекомендацій до подальшого вдосконалення та широкого впровадження запропонованого конструкторського рішення.

Дякуємо всім, хто приймав участь в організації та проведенні презентації!
До нових науково-практичних звершень та досягнень.