Студенти ПДАА – бронзові призери з дзюдо

Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом на VІ спортивних іграх Полтавщини з дзюдо серед ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації, які пройшли 14-15 березня 2018 року.
Нашу Академію представляли такі студенти: Олексієнко Іван – студент 1 курсу ІТФ, Гречкосій Андріян - студент 1  курсу ФАТЕ, Самохатка Андрій – студент 1 стн, ІТФ, Волченко Артем – студент 1 курсу ФАТЕ, Плішко Олександр – студент 1 курсу ФАТЕ, Пасічніченко Денис – студент 1 курсу ФВМ, Грачов Максим – студент 1 курсу ФАТЕ.

Змагання були видовищними та напруженими, адже кожен спортсмен прагнув перемогти. В результаті спортивного протистояння наші студенти показали гарні результати і здобули призові місця як в особистому заліку, так і в командному.
ІІІ місце у в.к 66 кг  здобув Самохатка Андрій,
ІІІ місце у в.к. 73 кг  Олексієнко Іван,
ІІ місце у в.к. 81 кг Грачов Максим,
ІІІ місце у в.к. 90 кг Пасічніченко Денис,
ІІІ місце у в.к. 100 кг Плішко Олександр,
ІІ місце у Абсолютній в.к. Грачов Максим,

В результаті виступів наших спортсменів наша команда ПДАА зайняла ІІІ командне місце серед ВУЗів Полтавщини.

Бажаємо міцного здоров’я та подальших спортивних успіхів!

Тренер-педставник – Сколота О.В.
викладач кафедри фізичного виховання і спорту ПДАА