Фестиваль команд КВН на кубок міського голови

17 квітня у Палаці Дозвілля «Листопад» серед команд вищих навчальних закладів відбувся фестиваль КВН на кубок міського голови. За звання найкращих змагалися 5 команд, у складі кожної з яких 10 учасників. Це збірні команди Української медичної стоматологічної академії, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, Полтавський університет економіки і торгівлі та Полтавської державної аграрної академії.

Фестиваль включав в себе 4 конкурсні епізоди:

1. Привітання «Прогулянка містом»
  2. Розминка із залом
  3. Відеоконкурс «Моя Полтава на мене схожа»
  4. Домашнє завдання «Полтавські байки»

Підтримати своїх друзів, колег та просто весело провести час прийшла наша студентська родина на чолі з ректором Аранчій В.І. Всі були приємно вражені та здивовані командною грою на сцені. Наша команда довела, що вона не дарма отримувала декілька разів поспіль Кубок міського голови, хоча й зайняли на фестивалі друге місце, але, як кажуть: «Наші поразки роблять нас сильнішими».

На наступний рік ми обов’язково повернемо кубок в стіни нашої рідної академії.

Мітки: