Військова кафедра академії приймала участь у дводенному вишколі

На дводенний вишкіл зібралися більше сотні курсантів військових кафедр шести вищих навчальних закладів Полтави.

Такі заходи проводять вже понад 15 років, а в такому форматі – втретє. Започаткували їх управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та військово-спортивний центр «Воїн» для молоді допризовного віку.

– Курсанти безумовно отримують знання у своїх навчальних закладах. Але тут з ними працюють професійні інструктори, які мають чималий досвід, бували у гарячих точках, зокрема брали участь в бойових діях на Сході України. Ми робимо наголос не стільки на теорії, скільки саме на практиці, – зазначила співорганізатор Марина Засенко, головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Читати далі.

За матеріалами kolo.news