Про статистику цікаво та зрозуміло

Статистика – це нормативна дисципліна, яка викладається студентам всіх економічних спеціальностей у блоці професійної підготовки. І якщо на початку вивчення цього предмету він здається студентам складним, то наприкінці семестру вони вже самі можуть розповідати про статистичні дослідження зрозуміло та цікаво.

7 травня 2018 року кафедра економічної теорії та економічних досліджень провела наукову конференцію здобувачів вищої освіти «Теоретичні, методологічні та практичні аспекти сучасних статистичних досліджень».
Конференція проходила у формі секційних засідань спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування».
За підсумками вивчення дисципліни «Статистика» студенти підготували доповіді з актуальних тем, що стосуються життя українців.

Зокрема, доповідачі розповіли про:

 Статистику вільного часу та відпочинку населення України;
 Що і скільки читають українці?
  «Індекс Біг-Мака», «борщовий набір» та інші нестандартні метод оцінки економічних процесів;
 Показники валютних курсів та їх статистичний аналіз
 Реалії та перспективи безготівкової економіки в Україні:
 Масштаби та наслідки трудової еміграції українців;
 та інші сторони нашого життя у цифрах та коментарях.

Кожна доповідь, яка пролунала цього дня, викликала інтерес слухачів та переходила в обговорення поставленої проблеми.

У відповідях на питаннях доповідачі проявили як фахові знання, так і неабияку кмітливість і довели всім, що СТАТИСТИКА – ЦЕ ЦІКАВО!