Наш студент став чемпіоном України!!!

Вітаємо нашого студента, Онищенка Артема – студента 1 курсу «Магістр» інженерно-технологічного факультету, з успішним виступом на Titan CHALLENGE POWERLIFTING, який проходив у м.Київ.
В змаганнях приймали участь спортсмени з більш ніж 10 регіонів України.

Артем змагався в двох дисциплінах: жим штанги лежачи та в «строгому підйомі на біцепс». В жимі лежачи наш спортсмен подолав вагу в 160 кг. та виборов перше місце у своїй ваговій категорії до 110 кг.

У другій змагальній вправі (строго підйом на біцепс) Артем підкорив вагу в 76 кг. та виконав норматив Майстра спорту України і зайняв 1 місце в категорії.
Поздоровляємо нашого спортсмена Онищенка Артема та першого його тренера Сколоту О.В. з подвійним золотом на змаганнях. Бажаємо міцного здоров'я і подальших успіхів у спортивній кар'єрі.

Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту на чолі з завідуючим Літвіновим П.Ю.