Зв'язок науки та освіти

Біля памятного знаку автору українського гімну П.Чубинському

7 червня 2018 року здобувачі вищої освіти 2 курсу факультету ТВППТ Полтавської державної аграрної академії, під керівництвом завідувача кафедри розведення і генетики сільськогосподарських тварин ПДАА Войтенко Світлани Леонідівни та доцента кафедри переробки продукції тваринництва Юхна Віктора Миколайовичав, контексті ознайомлення із сучасними селекційними досягненнями у скотарстві, а також мікробіологічними методами виробництва та переробки продукції тваринництва, відвідали Інститут розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця.

Все про інститут, досягнення та науковців з перших вуст

В Національному банку генетичних ресурсів тварин ІРГТ

Всі впевнені в тому, що подібні заходи не лише об’єднують науку і освіту, але й заохочують майбутніх фахівців аграрної науки до творіння в ім’я науки та суспільства.

Бронзове відображення позаду здобувачів спонукає перевершити творіння науковці прийдешнього покоління