Пам'яті доктора ветеринарних наук, професора П.І. Локеса

Діла добрих оновляться,
Діла злих загинуть.
(Т. Г. Шевченко)

Сьогодні, 15 червня 2018 р., виповнилося б 60 років від дня народження доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри терапії ветеринарного факультету Полтавської державної аграрної академії, почесного професора Санкт-Петербурзької державної академії ветеринарної медицини Локеса Петра Івановича.

На жаль, уже майже два роки його немає з нами. Петро Іванович рано відійшов у Вічність, але назавжди залишиться в наших спогадах і серцях взірцем талановитого вченого, мудрого керівника, справжнього професіонала своєї справи, лікаря від Бога та, найголовніше, чуйної і добропорядної людини.
З нагоди цієї дати та на пошану пам’яті професора П. І. Локеса працівниками бібліотеки у тісній співпраці з його родиною підготовлено біобібліографічний покажчик наукових праць вченого.

З виданням можна ознайомитися в довідково-бібліографічному відділі та на сайті ПДАА в розділі «Бібліотека».

Мітки: