Викладачі факультету агротехнологій та екології прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

4 жовтня 2018 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти вивчення, збереження та збагачення фіто різноманіття у науково-дослідних установах та навчальних закладах» (присвячена 5-річчю Хорольського ботанічного саду).

Конференція проводилась на базі Хорольського агропромислового коледжу ПДАА.

Викладачі факультету агротехнологій та екології Самородов В.Н., Поспєлов С.В., Поспєлова Г.Д., Бараболя О.В. прийняли активну участь в обговорюванні актуальних питань розвитку заповідної справи інтродукції та акліматизації деревних культур. Виступили з доповідями за запланованими темами.

На завершення конференції була проведена екскурсія ботанічним садом.

Мітки: