Запрошення для студентів! Хакатон Student AgriVet Challenge

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо Ваших студентів до вирішення реального бізнес-кейсу. 20-21 жовтня в UNIT.City у Києві відбудеться х акатон Student AgriVet Challenge для студентів ветеринарних та аграрних спеціальностей. Організатор – агрохолдинг МХП , лідер українського ринку у галузі птахівництва і м’ясопереробки.

На 30-годинному марафоні ми пропонуємо студентам представити інноваційні ідеї з оптимізації біобезпеки виробництва. А саме — знайти неординарне вирішення питання, які технологічні, біологічні або механічні процеси можуть попередити / запобігти поширенню хвороботворних мікроорганізмів серед пташиного поголов’я. Це можливість випробувати свій творчий потенціал та запропонувати нестандартні рішення для реальних ситуацій.

Для студентів це можливість отримати:
● досвід вирішення практичних задач реальної компанії;
● консультації провідних експертів МХП;
● нетворкінг із більш ніж 80 учасниками хакатону;
● цінні подарунки від організаторів;
● практику або стажування з подальшим працевлаштуванням до агрохолдингу

МХП поза конкурсом (для найкращих учасників хакатону). Будемо раді бачити учасників з усієї України. Ми компенсуємо учасникам транспортні витрати та забезпечимо харчуванням.

Мітки: