І знову ФЕМ попереду!

З 1 по 8 жовтня в Полтавській державній аграрній академії тривав турнір з міні-футболу. Учасниками були першокурсники та студенти скорочено терміну навчання. Протягом тижня всі факультети змагались між собою за звання кращої футбольної команди ПДАА.

Спортсмени факультету економіки та менеджменту здобули перемогу в матчах проти чотирьох з п’яти команд, а саме: ФОФ (3:1), ІТФ (4:2), ФВМ (4:2) та ТВППТ (4:0).

Наша команда отримала лише одну поразку в матчі проти ФАТЕ (0:4).  Отже за загальним підсумком студенти ФЕМ посіли 2 місце. Футболісти – великі молодці, адже, не зважаючи ні на що, показали відмінну підготовку і чудову гру.

Важливу роль зіграла і підтримка студентів - простих глядачів, які з усіх сил вболівали за футбольну команду та свій факультет. На засіданні студентської ради факультету Економіки та менеджменту декан Галич Олександр Анатолійович, та заступник декана з виховної роботи Терещенко Іван Олексійович особисто привітали футболістів та вручили їм грамоти.

Сподіваємось, що і на інших змаганнях спортсмени так само покажуть гідний результат.

Вітаємо наших футболістів з призовим місцем та бажаємо подальших перемог!

Мітки: