Про проведення круглого столу «Фізичний і психічний стан сучасного керівника як форма виразу його іміджу»

29 листопада 2018 року викладачами кафедри публічного управління та адміністрування та менеджменту (доцентом Шуптою І.М., доцентом Воронько-Невідничою Т. В. та асистентом Браславець Т. М.) спільно з активом студентського наукового гуртка «Територія науки» (науковий керівник – доц., к.п.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Шупта І. М.) за активної підтримки психологічної служби ПДАА (практичний психолог Плаксієнко І. Л., доц., к. хім. наук, доцентом кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля) було проведено круглий стіл : «Фізичний і психічний стан сучасного керівника як форма виразу його іміджу» для здобувачів першого курсу освітньо-професійної програми «Менеджмент підприємств» спеціальності 073 «Менеджмент».

Серед проблем, котрих торкалися здобувачі під час своїх доповідей було чимало тих, котрі є надзвичайно актуальними для вивчення навчальної дисципліни «Самоменеджмент».

Спеціальними гостями круглого столу була доц., к.е.н., заступник декана факультету економіки та менеджменту Воронько-Невіднича Т. В. (Тетяна Вікторівна звернулася з вітальним словом до учасників), а також доц., к.е.н., доцент кафедри менеджменту Вараксіна О. В. (варто зазначити, що Олена Вікторівна є куратором другої академічної групи, здобувачі якої презентували результати власних досліджень).

Були підготовлені наступні доповіді :

1. «Біологічні ритми людини та їх види» (Білька Валерія, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент», СВО «Бакалавр).

2. «Біоритми та їх прямий взаємозв’язок зі здоров’ям людини» (Даниленко Валентин, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент», СВО «Бакалавр»).

3. «Історія теорії “трьох біоритмів”» (Киприк Вікторія, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент», СВО «Бакалавр»).

4. «Семирічні цикли життя людини» (Запорожець Марина, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

5. «Вплив біоритмів на працездатність і здоров’я людини» (Цимбал Валерія, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

6. «Принципи здорового харчування менеджера» (Катрич Данило, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

7. «Вітаміни та їх роль в нашому житті» (Ромась Олександр, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр).

8. «Фізичне та психічне здоров’я менеджера» Стовба Владислав, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр», Полтавська державна аграрна академія.

9. «Трудоголізм офісних працівників» (Прокопенко Наталія, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

10. «Трудоголізм як залежність» Савінова Єлизавета, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

11. «Методи уникнення стресу для менеджера» (Смоловик Альона, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

12. «Методи боротьби зі стресом» (Тішевська Аліна, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

13. «Лідер компанії» (Павлюченко Олексій, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

14. «Формування іміджу ділової людини» (Єлізаров Владислав, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

15. «Чи впливає місце роботи менеджера на імідж» (Афанасьєва Анна, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

16.  «Професійне довголіття менеджера»(Черепанова Анастасія, ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр»).

Керівництво кафедри публічного управління та адміністрування виносить подяку за організацію круглого столу модераторам – Красноус Анастасії – ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр Полтавської державної аграрної академії та Івановій Валерії  – ЗВО 1 курсу за спеціальністю «Менеджмент» СВО «Бакалавр» Полтавської державної аграрної академії.

Окрім того, висловити подяку викладачам факультету економіки та менеджменту - Шупті І. М. – керівнику психологічної служби, доц., к.пед.н., доценту кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, Воронько-Невідничій Т. В.,  доц., к.е.н., заступнику декана факультету економіки та менеджменту та Браславець Т. М. - асистенту кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії.

А також усім учасникам круглого столу – здобувачам вищої освіти 1 курсу  за освітньо-професійною програмою «Менеджмент підприємства», спеціальності 073 «Менеджмент», які продемонстрували відмінні якості сучасної ділової людини.

Мітки: