Вітаємо переможницю мовно-літературного конкурсу!

ВІТАЄМО
ШУЛЬГУ ВІКТОРІЮ –
переможницю обласного етапу
IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

23 грудня 2018 року відбувся III (обласний) етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Полтавській області.
Полтавську державну аграрну академію на цьому етапі представляли здобувачі вищої освіти 1 курсу – Закора Тетяна (спеціальність «Право»), Прокаєва Олександра (спеціальність «Ветеринарна медицина»), Шульга Вікторія (спеціальність «Менеджмент»), яких готувала до участі в конкурсі Сизоненко Н. М. – к. філол. н., доцент, доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії.
Учасникам конкурсу від закладів вищої освіти III–IV рівнів акредитації було запропоновано виконати два завдання: написати твір-роздум, використавши речення, ускладнені прямою мовою, звертанням, відокремленою обставиною та означенням, а також скласти сенкан – вірш із п’яти рядків.
Із цими завданнями впоралися всі учасники, серед переможців – ШУЛЬГА ВІКТОРІЯ – здобувач вищої освіти 1 курсу спеціальності «Менеджмент», яка посіла III місце!
Вітаємо нашу переможницю! Бажаємо їй наполегливості і творчого натхнення на всеукраїнському етапі конкурсу!

Викладачі кафедри
гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів
Полтавської державної аграрної академії