Зроби годівничку – збережи синичку!

Першокурсники кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля під керівництвом Заслуженого працівника сільського господарства України, к.с.-г.н., професора Опари М.М. та куратора групи, к.х.н., доцента Плаксієнко І.Л. прийняли участь у акції «Зроби годівничку – збережи синичку!».

Студенти змайстрували годівниці, підготували корм для птахів і останній день своєї першої сесії відзначили тим, що розмістили годівнички в парковій зоні академії.

Такі спільні акції проводяться в Полтаві газетою «Село Полтавське», Полтавською державною аграрною академією та громадською спілкою «Полтавське товариство сільського господарства».

Дуже важливо, що годівниці сприяють виживанню птахів в складний зимовий період. Є наукові дані, що з десяти синичок взимку виживає лише одна, тому запрошуємо долучитися до цієї акції студентську молодь та співробітників академії.