Переможці конкурсу регіонального рівня!

Полтавська державна аграрна академія ще раз довела, що тут навчаються найкращі студенти. Прийнявши участь у конкурсі студентських наукових проектів у галузі науки і техніки, який проводився Обласним науковим студентським товариством, заснованим радою ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Полтавського регіону вибороли призові місця. Конкурс наукових студентських проектів було проведено у 5 номінаціях: екологія та охорона навколишнього середовища, біологічні науки, економіка та управління, медичні науки, сучасні технології.

переможці конкурсу

У конкурсі наукових проектів взяли участь студенти з таких ВУЗів як Полтавська державна аграрна академія, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», Полтавський університет економіки і торгівлі, Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського.

До складу конкурсної комісії входили представники кожного навчального закладу, від якого подавалися наукові проекти, а саме: Сердюк Ольга Іванівна – кандидат економічних наук, доцент ПДАА, Пащенко Ліана Олександрівна – доктор економічних наук, доцент ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка, Ніконов Антон Вікторович – кандидат економічних наук, старший викладач ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка, Закалюжний Віктор Маркович – кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент ПНПУ ім. В. Г. Короленка, Смоляр Наталія Олексіївна – кандидат біологічних наук, доцент ПНПУ ім. В.Г. Короленка, Єрошенко Галина Анатоліївна – доктор медичних наук, професор УМСА, Бичков Ярослав Михайлович – кандидат технічних наук, доцент ПУЕТ, Солошич Ірина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент КНУ ім. Михайла Остроградського, Муравльов Володимир В’ячеславович – вчений секретар, начальник НДЧ  ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка, Рева Олексій Едуардович – голова Обласного наукового студентського товариства.
За результатами конкурсу наукових студентських проектів 16 травня було проведено підсумкову конференцію, на якій переможці презентували свої роботи. Студенти ПДАА, як завжди, взяли активну участь у представленому конкурсі. Це роботи таких студентів: Мороз Антоніни на тему «Сучасний ринок зернових культур України в контексті світового виробництва зерна»; Есаулової Яни – «Мотивація праці та мотиваційний процес, сучасне розуміння, основні положення»; Постіл Юлії – «Вимірювання нерівності в розподілі доходу України»; Мерефи Аліни – «Економічна та енергетична ефективність виробництва гречки»; Нос Анжели – «Проблема забезпечення економічної безпеки України».

Мерефа Аліна та Постіл Юлія, учасниці конкурсу

При цьому 2 з наукових проектів вибороли перемогу. В номінації економіка та управління дипломом І ступеня нагороджено Мороз Антоніну, студентку 4 курсу факультету економіки та менеджменту, спеціальності «Економіка підприємства» та дипломом ІІІ ступеня – Есаулову Яну, студентку 3 курсу факультету економіки та менеджменту, спеціальності «Менеджмент організацій».

Мороз Антоніна, Есаулова Яна переможниці  конкурсу

Прийшов підтримати учасників науковий керівник старший викладач кафедри економіки підприємства Калініченко Олександр Володимирович, який розділив з ними хвилюючі моменти оголошення підсумків.
 кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ПДАА Сердюк Ольга Іванівна; Мороз Антоніна; проректор з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, професор Опара Микола Миколайович; Есаулова Яна; старший викладач кафедри економіки підприємства Калініченко Олександр Володимирович

Адміністрація ПДАА, як завжди, не залишили без уваги студентів активістів. Надзвичайно приємним сюрпризом стала присутність на підсумковій конференції проректора з наукової роботи, кандидата сільськогосподарських наук, професора Опари Миколи Миколайовича, який щиро привітав учасників, надихнувши їх на майбутні перемоги.
Так, шлях до вершин науки нелегкий та тернистий, проте для студентів ПДАА немає нічого недосяжного!