Помаз Юлія Володимирівна

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Економіки та міжнародних економічних відносин

Посада: 

кандидат історичних наук, доцент кафедри економіки підприємства

Контактна інформація: 

Ідентифікатори науковця:

iuliia.pomaz@pdaa.edu.ua

З 1 жовтня 2003 року працювала на посаді старшого викладача кафедри економіки підприємства. Із 1.09.2011 р. призначена  доцентом кафедри економіки підприємства. Основні навчальні дисципліни: «Економіка», «Регіональна економіка», «Економіка природокористування»

Освіта: 

У 1996 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю „Історія та географія” та здобула кваліфікацію вчителя історії та географії.
У 2004 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю “Менеджмент організацій”, кваліфікація – “Менеджер-економіст”.
У 2010 році закінчила Полтавську державну аграрну академію (Інститут післядипломної освіти) зі спеціальності “Економіка підприємства” та здобула кваліфікацію “Спеціаліст з економіки підприємства”.

Аспірантура: 

2000–2003 рр.: аспірантура в Полтавському державному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка;
• тема дисертаційної роботи: «Ліквідація культових споруд РПЦ як напрям державної політики у сфері релігії в Українській РСР (середина 1940-х – перша половина 1970-х рр.)»;
• кандидат історичних наук зі спеціальності  09.00.11 – релігієзнавство, ДК № 001979 від 22 грудня 2011 р.

Вчені звання: 

доцент, атестат доцента кафедри економіки підприємства, 12 ДЦ № 037975 від 14.02.2014 р.

Досвід роботи: 

Загальний досвід роботи – 1996-2019 рр. Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації – 19 років, у т. ч. у ПДАА – 17 років.

Знання мов: 

українська, російська

Підвищення кваліфікації: 

Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПК 897818 від 21.03.2014 р. в ННІ післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України. Тема: «Упровадження сучасних технологій навчання при викладанні дисципліни «Регіональна економіка». Реєстр.номер 423

Участь у семінарах: 

Взяла участь у понад 80 наукових, науково-практичних міжнародних та всеукраїнських конференціях та семінарах.

Здобутки: 

1. Підготувала учасників та переможців Всеукраїнських олімпіад із науки «Регіональна економіка», дисципліни «Економіка природокористування» (2006-2019 рр.)
2. Нагороджена грамотою за вагомий внесок у розвиток аграрної освіти, підготовку фахівців для аграрного сектору економіки України та з нагоди професійного свята – Дня працівника сільського господарства ректором Полтавської державної аграрної академії, професором В.М. Писаренком, 2007 р.
3. Нагороджена грамотою за сумлінну роботу, високу педагогічну майстерність, добросовісне відношення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята Міжнародного жіночого дня – 8 Березня ректором Полтавської державної аграрної академії, професором В.М. Писаренком, 2009 р.
4. Отримана подяка від Директора ННІЕБ, першого проректора, професора В. І. Аранчій за підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну, сумлінну, віддану працю та з нагоди 50-ти річчя економічного факультету, 2010 р.
5. Нагороджена почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток післядипломної освіти в аграрній сфері та з нагоди 40-річчя заснування Інституту післядипломної освіти та дорадництва в.о. ректора Полтавської державної аграрної академії, професором В. І. Аранчій, 2011 р.
6. Нагороджена почесною грамотою за успіхи в науково-педагогічній діяльності, професіоналізм в роботі та з нагоди свята – Дня працівників освіти ректором Полтавської державної аграрної академії, професором В. І. Аранчій, 2013 р.
7. Нагороджена почесною грамотою за багаторічну сумлінну науково-педагогічну діяльність, підготовку і виховання молодих спеціалістів ректором Полтавської державної аграрної академії, професором В. І. Аранчій, 2014 р.
8. Нагороджена почесною грамотою за сумлінну роботу, високу педагогічну майстерність, добросовісне відношення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята Міжнародного жіночого дня – 8 Березня ректором Полтавської державної аграрної академії, професором В. І. Аранчій, 2014 р.
9. Отримана подяка від ректора ЛНАУ, академіка НААНУ В. В. Снітинського за підготовку студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування» та розвиток міжвузівської співпраці, 2015-2019 рр.

Публікації: 

За період науково-педагогічної діяльності опубліковано понад 100 наукових та навчально-методичних праць, із них 36 наукових статей у фахових виданнях, 2 – у закордонних виданнях, 46 – у інших виданнях та 35 – навчально-методичного характеру. Є співавтором навчального посібника «Операційний менеджмент», виданого з грифом Міністерства освіти і науки України в 2008 році та навчального посібника «Операційний менеджмент» виданого у 2019 році 

Список публікацій: 

Обов'язки: 

Відповідальна по кафедрі економіки та міжнародних економічних відносин за виховну роботу зі здобувачами вищої освіти.

Куратор здобувачів вищої освіти 4 курсу 1 групи спеціальності "Економіка"

Факультети: