Васильєва Ольга Олександрівна

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Технологій дрібного тваринництва

Посада: 

професор кафедри технологій дрібного тваринництва, кандидат сільськогосподарських наук

Контактна інформація: 

36003, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, ПДАА, корпус №4, кафедра технологій дрібного тваринництва, каб. 444

olga.vasylieva@pdaa.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Освіта: 

Полтавський сільськогосподарський інститут (спеціальність зооінженерія, кваліфікація - зоотехнік)

Аспірантура: 

Аспірантура Всесоюзного науково-дослідного інституту розведення та генетики тварин м. Санкт-Петербург, спеціальність 06.02.01- розведення, селекція та відтворення сільськогосподарських тварин. В 1987 р. захистила дисертаційну роботу: "Удосконалення селекційно-генетичних прийомів оцінки і племінного використання півнів яєчних ліній", за спеціальністю 06.02.01 – розведення, селекція та відтворення сільськогосподарських тварин.

Підвищення кваліфікації: 

  • ПАТ Полтавська птахофабрика  – "Інноваційні технології у птахівництві" (2012 р.)
  • Підвищення кваліфікації за спеціальністю "Розведення та селекція тварин, годівля свиней та технологія кормів, фізіологія розмноження свиней", Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН України, м. Полтава (2013 р.)
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти – "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності", м. Київ (2014р.)
  • Підвищення кваліфікації за спеціальністю "Інноваційні технології у галузі свинарства", Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН України, м. Полтава (2016 р.)
  • Підвищення  кваліфікації за програмою "Розведення та селекція сільськогосподарських тварин", Інститут тваринництва НААН України, м. Харків (2016 р.)
  • Підвищення кваліфікації за програмою "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності", Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти, м. Київ (2016 р.)
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ неперервної освіти і туризму– "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності", м. Київ (2020 р.)

Публікації: 

Опубліковано більше 100 наукових та науково-методичних праць різного характеру

Обов'язки: 

  • заступник завідувача кафедри
  • куратор групи

Факультети: