Кафедра механічної та електричної інженерії долучилася до семінару з академічної доброчесності

3 квітня 2024 року викладачі кафедри механічної та електричної інженерії Юлія Басова, Ярослав Бичков, Юлія Левченко та аспіранти кафедри Юлія Скоряк, Ігор Негребецький, Роман Пархоменко, Тетяна Рижкова, Наталія Прілєпо й Богдан Пономаренко взяли участь у благодійному онлайн-семінарі «Університетська система забезпечення академічної доброчесності: об’єднуємо цінності та алгоритми» у рамках ініціативи Артема Артюхова #неформат_за_донат.

На початку зустрічі з вітальним словом виступили ректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич і проректорка з науково-педагогічної роботи, голова Групи сприяння академічній доброчесності у Полтавському державному аграрному університеті Олена Костенко. Модераторкою заходу була завідувачка навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти, секретар Групи сприяння академічній доброчесності Тетяна Япринець. Спікером заходу був Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, голова Комітету з питань етики Національного агентства.

Захід викликав значну зацікавленість і  зібрав велику кількість учасників, адже поєднував просвітницьку та благодійну цілі. Усі учасники онлайн-семінару отримали сертифікати.