Участь викладачів і студентів у польсько-українському семінарі «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами»

20 березня 2024 року викладачі кафедри будівництва та професійної освіти разом із магістрантами першого року навчання за спеціальністю 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) взяли участь у польсько-українському онлайн-семінарі «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами». Між Університетом і Регіональним осередком удосконалення вчителів «WOM» в Бєльсько-Бяла було укладено договір про співпрацю.

Тож відбулася четверта онлайн-зустріч, організована керівницею заходу докторкою Мариною Кирилюк спільно з гарантом освітньо-професійної програми Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Анатолієм Антонцем і головою ради з якості освіти спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) Юлією Овсієнко.

Перед учасниками семінару виступила лекторка Магдалена Бєленін, викладачка-консультантка Регіонального осередку вдосконалення вчителів «WOM» в Бєльсько-Бяла, яка висвітлила надзвичайно актуальну й складну тему, пов’язану з роботою із дітьми з особливими освітніми потребами, на прикладі занять фізичною культурою. У процесі роботи учасники отримали нагоду приєднатися до зустрічі на платформі Zoom для перегляду курсу й ознайомлення із коментарями тьютора. Лекцію буде прочитано польською мовою із синхронним перекладом пані Марини.

Практична цінність семінару полягала в детальному представленні найбільш ефективних методик роботи педагогічного колективу із дітьми з особливими освітніми потребами.

Тематика й матеріали онлайн-зустрічей, представлені міжнародними партнерами, є актуальними й цінними для обміну практичним досвідом у сфері освіти й науки. Тож чекаємо на подальші зустрічі й цікаві теми для обговорення.