Викладачі кафедри співпрацюють зі структурними підрозділами Університету

18 березня 2024 року для здобувачів освіти ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ» доцентка кафедри механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету Юлія Левченко провела виїзну лекцію за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування на тему «Сучасні підходи до виробництва та монтажу елеваторного обладнання».

Під час зустрічі було висвітлено питання актуальності проєктування елеваторів у воєнний час; побіжно розглянуто можливості українських виробників цієї галузі; запропоновано до перегляду короткі відеоролики із сучасного влаштування, технічного оснащення машинобудівних підприємств, що виготовляють обладнання, машини та засоби механізації елеваторів.

Крім цього, студентів було поінформовано про можливості продовження навчання у Полтавському державному аграрному університеті, зокрема й на інженерно-технологічному факультеті.

Проведена зустріч є чудовою нагодою для здобувачів освіти розширити набуті в коледжі теоретичні знання та опанувати нові навички за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування.

Щира подяка партнеру Університету ПрАТ «Лубнимаш» за надані для проведення лекції матеріали!