Засідання студентського наукового гуртка «EXPONENTA»

Згідно з планом у березні 2024 року була проведена чергова зустріч гуртківців на засіданні міждисциплінарного наукового студентського гуртка «EXPONENTA». Засідання організували і провели керівниця гуртка старша викладачка кафедри будівництва та професійної освіти Тетяна РИЖКОВА та доцентка кафедри будівництва та професійної освіти кандидатка педагогічних наук Юлія ОВСІЄНКО. На зустрічі були присутні студенти кількох факультетів різних спеціальностей.

На порядку денному було обговорення особливостей фізико-математичного моделювання із застосуванням засобів інформаційних технологій і сучасного програмного забезпечення. Гуртківці також не оминули відзначення Міжнародного дня математики та Міжнародного дня числа π. Організатори зустрічі представили цікавий і корисний відеоконтент, а також розвивальні завдання у вигляді ребусів, в умовах яких було використано число π.

Жвавий інтерес до цієї тематики серед гуртківців довів, що математика не лише спонукає до розвитку суспільства, але й надихає всіх нас на творчі звершення та злагоджену командну роботу.