Зустріч зі здобувачами факультету обліку та фінансів "Неформальна/інформальна освіта як важливий елемент вищої освіти" (27.03.24 р.)

Із метою популяризації неформальної та інформальної освіти серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня освітніх програм Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська, Облік і оподаткування, Туризм, Фінанси, банківська справа та страхування та викладачів факультету обліку та фінансів 27 березня 2024 року методистом відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Наталією МАКСИМЕНКО проведено зустріч на тему «Неформальна/інформальна освіта як важливий елемент вищої освіти».

Під час заходу висвітлено питання організації, визнання результатів здобутих у неформальній та інформальній освіті, а також було надано практичні рекомендації з пошуку онлайн-курсів на дистанційних платформах. Наталія Максименко детально пояснила як поєднати різні види здобуття освіти та будувати власну освітню траєкторію. Наголосила, що напрацювання у неформальній освіті є важливим складником особистого професійного розвитку та розкривають потенційні можливості здобувачів вищої освіти.