19 травня 2016 року відбулося засідання СЕКЦІЇ «ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ» науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу за підсумками наукових досліджень у 2015 році

СЕКЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ
Засідання 19 травня 2016 року
Початок роботи о1230
Навчальний корпус № 4, ауд. МАЗ

Керівник секції – Писаренко В. В., доктор економічних наук, професор, завідувач, професор кафедри маркетингу
Секретар секції – Яснолоб І. О., асистент кафедри маркетингу

Конференція спрямована на вирішення актуальних питань участі викладачів факультету «Економіки та менеджменту» у науково-дослідній роботі, розробки і застосування сучасних педагогічних технологій управління науково-дослідною діяльністю для забезпечення європейської якості підготовки фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів.
До оргкомітету конференції для виступів у Секції факультету економіки та менеджменту надійшло 31 доповідь від викладачів усіх кафедр.
Проведення конференції з обговоренням та узагальненням досвіду застосування сучасних педагогічних технологій управління науково-дослідною діяльністю дозволило надати комплексну оцінку сучасного стану вирішення означеного кола актуальних питань у ПДАА.
На секційному засіданні з доповідями виступили викладачі кафедри економіки підприємства, менеджменту, маркетингу та бізнес-адміністрування і права, а саме:

1. ПЕРСПЕКТИВИ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ У СФЕРІ АГРОБІЗНЕСУ
Осташова В. О., кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри бізнес-адміністрування та права

2. ВНУТРІШНІ ФАКТОРИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ-ВИРОБНИКІВ ПРОДУКЦІЇ РОСЛИННИЦТВА В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Помаз О. М., кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту

3. ВИРОБНИЧІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНТЕГРОВАНИХ ФОРМУВАНЬ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Самойлик Ю. В., кандидат економічних наук., доцент, доцент кафедри економіки підприємства

4. МІЖПРЕДМЕТНА ОМОНІМІЯ У НАЗВАХ ОВОЧІВ (НА МАТЕРІАЛІ СУЧАСНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)
Тагільцева Я. М., кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов та українознавства

5. ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЛИВО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДО АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Костоглод К. Д., професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, доцент

6. СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ ЗЕРНА
Лях Я. Ю., аспірант кафедри маркетингу

За результатами обговорення доповідей конференція постановляє:
1. Схвалити основні положення наукових доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також належну якість та глибину досліджень.
2. Сприяти активізації застосування новітніх технології в управлінні науково-дослідною діяльністю студентів.
3. Продовжити роботу з підвищення якості навчально-наукових матеріалів дисциплін по організації науково-дослідної діяльності студентів за відповідними напрямами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів - бакалавр, спеціаліст, магістр.
4. Продовжити роботу по оновленню наукового забезпечення дисциплін, що викладаються з врахуванням сучасних технологій по стимулюванню науково-дослідної діяльності.
5. Посилити роботу викладачів по організації наукових заходів (конференцій, круглих столів, семінарів).
6. Посилити роботу, направлену на покращення якості наукових розробок та їх практичного спрямування.
7. Розширити план проведення наукових конференцій
8. Вважати доцільною необхідність розширення і поглиблення досліджень за тематикою роботи наукової конференції.
9.  Відобразити інформацію про результати конференції на сайті ПДАА.
10. Голові Секції факультету економіки та менеджменту д.е.н., професору Писаренку В.В. довести рішення конференції до відповідних інстанцій та науково-педагогічної спільноти.

За матеріалами конференції видано збірник наукових праць.
Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу!