30 вересня відзначається професійне свято бібліотечних працівників - Всеукраїнський День бібліотек, тому саме в цей день студенти групи Ф11 (СТН, куратор  доцент Шупик І.І.)

вирішили привітати наших чарівних представниць «бібліотечного фронту»

і побажати  їм  всіляких гараздів,  гарного настрою,  матеріального добробуту і оптимізму.
Ми дуже вдячні  також за чудову екскурсію, яка була проведена для студентів директором бібліотеки Снітко Людмилою Олександрівною.
У науковому відділі нас зустрічали бібліотекарі Пісоцька Валентина Вікторівна та Близнюк Ірина Миколаївна .

У відділі навчальної літератури ми спілкувалися з завідувачем відділу    обслуговування Морєвою Тетяною Володимирівною, бібліотекарями  Плішко Наталією Михайлівною та  Чемою Тетяною Володимирівною

В залі електронної бібліотеки на нас очікувала оператор ПК Станіславчук Валентина Павлівна

В довідково- бібліографічному відділі студенти познайомилися з  його завідувачем  Пащенко Любов’ю  Дмитрівною та бібліотекарем Фіненко Іриною  Іванівною .

В читальному залі  на групу очікували Золотницька Валентина Яківна      та    Яремчук Лариса Іванівна .

Тут же, в читальному залів  у присутності всього славного  колективу працівників бібліотеки ПДАА

відбулося урочисте вручення студентам групи залікових  книжок

Завершилася  зустріч вибором літератури для  читання

В кабінеті  директора бібліотеки наша  цікава екскурсія завершилися.
Велике спасибі, Вам, Людмила Олександрівна і всьому вашому колективу за цікаву зустріч!

Матеріал підготувала Шупик І.І.